Międzynarodowy transport

Międzynarodowy transport

Informacje o NET-CARGO

Spółka NET-CARGO to zespół profesjonalnych spedytorów i agentów celnych. Działamy na polskim rynku od 2005 roku.

Specjalizujemy się w organizacji transportu morskiego, drogowego, lotniczego oraz usług w zakresie odpraw celnych. Nasi kontrahenci mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Nasze szeregi zasilają wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, wyróżniający się rozległą wiedzą o spedycji i obsłudze celnej. Posiadamy dużą praktykę w zakresie organizowania transportu door-to-door, przewozu ładunków o nietypowych wymiarach i transportu przesyłek pod specjalnym nadzorem.

Znajdujemy się w Trójmieście, blisko portów i biznesu morskiego, gdzie na co dzień świadczymy usługi spedycji międzynarodowej.

Zarówno w imporcie, jak i eksporcie, kompleksowo obsługujemy wszelkiego typu ładunki, zaczynając od artykułów spożywczych, poprzez maszyny, chemikalia, odzież, tekstylia, aż po takie towary jak samochody, łodzie, konstrukcje oraz wiele innych.

Dzięki własnej agencji celnej możemy bezpośrednio realizować wszystkie zadania związane z obsługą celną Państwa przesyłek. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo w całym łańcuchu dostaw. Odprawy celne realizujemy w procedurze uproszczonej, dzięki czemu oszczędzamy Państwa czas i pieniądze.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki (PISIL). Usługi transportowe świadczymy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS 2010), z którymi można zapoznać się na stronie http://pisil.pl/opws-2010/. Ponadto uzyskaliśmy certyfikat AEO, który oznacza, że jesteśmy wiarygodnymi partnerami, respektującymi przepisy obecnie obowiązujące w Unii Europejskiej w zakresie obsługi celnej. Certyfikat AEO potwierdza nasze kompetencje, najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantuje bezpieczeństwo w całym łańcuchu dostaw. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, a także doradzamy w kwestii optymalnych rozwiązań logistycznych.

Jesteśmy członkiem globalnej sieci spedytorów WCA.

wca  

Zapraszamy do współpracy
Zespół NET-CARGO
Zobacz także
Fracht morski
Organizujemy transport drobnicowy i kontenerowy w dowolne miejsca na świecie.
Dowiedz się więcej
Agencja celna
Prowadzimy agencję zapewniającą szybkie wykonanie odprawy.
Dowiedz się więcej
Transport lądowy
Transportujemy towary z i do portów morskich w Polsce i za granicą.
Dowiedz się więcej
Spedycja lotnicza
Zależy Ci na szybkim doręczeniu przesyłki? Proponujemy transport lotniczy.
Dowiedz się więcej
Magazynowanie
Dysponujemy powierzchniami magazynowymi w Polsce i w Hamburgu.
Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia cargo
Bezpieczeństwo przewożonego towaru jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy niezbędne ubezpieczenia.
Dowiedz się więcej

Kontakt

NET-CARGO Sp. z o.o.

ul. Czarnieckiego 7
81-198 Pogórze k. Gdyni

tel. +48 (58) 621 37 81

info@net-cargo.pl
Wyznacz trasę dojazdu