Usługi z zakresu transportu morskiego. Jak wybrać sprawdzonego spedytora?

Transport morski

Transport międzynarodowy sukcesywnie się rozwija. Polskie firmy coraz więcej importują i eksportują, wykorzystując różnorodne środki transportu. Nadal chętnie wybierany jest przewóz ładunków drogą morską, głównie ze względu na bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny. Często jednak istnieje konieczność wdrożenia rozwiązań z zakresu transportu łączonego. Cały proces organizacji transportu wymaga wiedzy, umiejętności oraz doskonałej znajomości branży. Dlatego większość przedsiębiorstw, które potrzebują skorzystać z usług z zakresu transportu morskiego lub intermodalnego, korzysta z usług spedytorów.

Profesjonalne usługi z zakresu frachtu morskiego

Poszukując sprawdzonej firmy, która zapewni nam wsparcie z zakresu frachtu morskiego, warto zwrócić uwagę na takie podmioty, które zapewniają kompleksowe oferty. Bardzo ważne jest także, aby spedytor współpracował z jak największą liczbą międzynarodowych armatorów, gdyż dzięki temu będzie mógł dobrać optymalnie dopasowane do potrzeb rozwiązania w możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach. Ogromnym ułatwieniem jest również możliwość skorzystania z fachowej obsługi celno-spedycyjnej.

Profesjonalnie działające firmy spedycyjne, oprócz kompleksowego wsparcia w zakresie transportu, gwarantują też profesjonalne doradztwo, a także stały monitoring dostaw.

Net-Cargo – Twój sprawdzony spedytor morski

NET-CARGO to firma z dużym doświadczeniem i kompetentnym zespołem profesjonalnych spedytorów i agentów celnych. Specjalizujemy się w organizacji transportu morskiego, a także drogowego, lotniczego oraz usługach z zakresu odpraw celnych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Oferujemy fachową pomoc w organizowaniu transportu door-to-door, przewozie ładunków o nietypowych wymiarach i transporcie przesyłek pod specjalnym nadzorem.

Na co dzień świadczymy usługi spedycji międzynarodowej, gwarantując wsparcie zarówno w imporcie, jak i eksporcie. Obsługujemy ładunki wszelkiego typu – od artykułów spożywczych, poprzez maszyny, chemikalia, odzież, tekstylia, aż po takie towary jak samochody, łodzie, konstrukcje oraz wiele innych.

Zobacz także
Fracht morski
Organizujemy transport drobnicowy i kontenerowy w dowolne miejsca na świecie.
Dowiedz się więcej
Agencja celna
Prowadzimy agencję zapewniającą szybkie wykonanie odprawy.
Dowiedz się więcej
Transport lądowy
Transportujemy towary z i do portów morskich w Polsce i za granicą.
Dowiedz się więcej
Spedycja lotnicza
Zależy Ci na szybkim doręczeniu przesyłki? Proponujemy transport lotniczy.
Dowiedz się więcej
Magazynowanie
Dysponujemy powierzchniami magazynowymi w Polsce i w Hamburgu.
Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia cargo
Bezpieczeństwo przewożonego towaru jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy niezbędne ubezpieczenia.
Dowiedz się więcej

Kontakt

NET-CARGO Sp. z o.o.

ul. Czarnieckiego 7
81-198 Pogórze k. Gdyni

tel. +48 (58) 621 37 81

info@net-cargo.pl
Wyznacz trasę dojazdu