Jakie rozwiązania proklienckie oferują spedytorzy morscy?

kontenerowiec

Spedycja jest branżą, w której stawia się wysokie wymagania, szczególnie jeśli chodzi o spedycję morską. Zarządzanie transportem morskim to duża odpowiedzialność, która wiąże się z ewidencją zleceń czy obsługą zleceń sprzedażowych, a często również z integracją z systemami klientów i partnerów. Wykonując codzienne obowiązki, spedytorzy morscy muszą również pamiętać o tym, by podczas obsługi klientów proponować im ciekawe rozwiązania, które spełnią ich oczekiwania i dzięki którym praca będzie przebiegała sprawniej i efektywniej.

Optymalne koszty i elastyczność

Transport towarów wiąże się z kosztami. Jednak rozważając różne jego formy, Klienci często decydują się na skorzystanie z transportu morskiego. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż na przykład transport kolejowy. Taka forma przewozu towarów jest również wygodna, ponieważ dzięki zastosowaniu różnych kontenerów, można bezproblemowo transportować przesyłki o różnych wymiarach, co ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorców, którzy mają do przewiezienia towar o niestandardowych gabarytach.

Profesjonalne doradztwo

Klienci chętnie współpracują ze spedytorami, którzy traktują ich na zasadzie partnerów. Nasi pracownicy w NET-CARGO wyróżniają się proklienckim podejściem. Ważne jest dla nas nie tylko terminowe i bezpieczne planowanie i realizacja transportu morskiego, ale również profesjonalne doradztwo, dzięki któremu nasi Klienci czują się bezpiecznie i wiedzą, że we współpracy z naszą firmą przewóz drobnicy czy kontenerów przebiegnie na najkorzystniejszych warunkach. Dodatkowo dzięki temu, że posiadamy porty nie tylko w Gdańsku i Gdyni, ale również Hamburgu czy innych miejscach w Europie Zachodniej, gwarantujemy również obsługę celno-spedycyjną w naszej agencji celnej.

W NET-CARGO tworzymy zespół profesjonalnych agentów celnych i spedytorów od wielu lat. Dzięki szerokiej wiedzy w zakresie zarządzania łańcuchami dostaw czy spedycji zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Kompleksowo realizujemy wszystkie niezbędne działania związane z obsługą celną przesyłek, zapewniając przy tym bezpieczeństwo. Działamy na podstawie uproszczonych procedur, dzięki czemu nasi Klienci mogą oszczędzić czas, a także pieniądze.

Zobacz także
Fracht morski
Organizujemy transport drobnicowy i kontenerowy w dowolne miejsca na świecie.
Dowiedz się więcej
Agencja celna
Prowadzimy agencję zapewniającą szybkie wykonanie odprawy.
Dowiedz się więcej
Transport lądowy
Transportujemy towary z i do portów morskich w Polsce i za granicą.
Dowiedz się więcej
Spedycja lotnicza
Zależy Ci na szybkim doręczeniu przesyłki? Proponujemy transport lotniczy.
Dowiedz się więcej
Magazynowanie
Dysponujemy powierzchniami magazynowymi w Polsce i w Hamburgu.
Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia cargo
Bezpieczeństwo przewożonego towaru jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy niezbędne ubezpieczenia.
Dowiedz się więcej

Kontakt

NET-CARGO Sp. z o.o.

ul. Czarnieckiego 7
81-198 Pogórze k. Gdyni

tel. +48 (58) 621 37 81

info@net-cargo.pl
Wyznacz trasę dojazdu