Kontakt

Kontakt

SEKRETARIAT:
Róża Karda
tel. + 48 (58) 621 37 81
sekretariat@net-cargo.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:
Arnika Zmarzlik-Deja
tel. + 48 (58) 621 37 81
zmarzlikdeja@net-cargo.pl

 

SPEDYTORZY:  
Lucyna Smolarek
tel. + 48 (58) 621 37 96
smolarek@net-cargo.pl
Ewa Śliwińska
tel. + 48 (58) 621 37 83
sliwinska@net-cargo.pl
Grażyna Kulczykowska
tel. + 48 (58) 621 37 82
kulczykowska@net-cargo.pl
Marek Letki
tel. + 48 (58) 621 37 87
letki@net-cargo.pl
Marta Boukas
tel. + 48 (58) 621 37 81
E-mail: boukas@net-cargo.pl
 
DYREKTOR OPERACYJNY:
Magdalena Myjkowska
tel. + 48 (58) 621 37 87
myjkowska@net-cargo.pl
AGENCJA CELNA:  
Małgorzata Karewicz
tel. +48 (58) 621 37 84
karewicz@net-cargo.pl
Sylwia Kowalczyk
tel. +48 (58) 621 37 84
kowalczyk@net-cargo.pl
Katarzyna Weilandt
tel. +48 (58) 621 37 85
weilandt@net-cargo.pl
 

 

KSIĘGOWOŚĆ:  
Beata Nike
tel. + 48 (58) 621 37 86
nike@net-cargo.pl
Barbara Grzonkowska
tel. +48 (58) 621 37 81
grzonkowska@net-cargo.pl
NET-CARGO Sp. z o.o.

ul: Czarnieckiego 7
81-198 Pogórze k. Gdyni
tel. +48 (58) 621 37 81
info@net-cargo.pl

Wyznacz trasę dojazdu

NET-CARGO Sp. z o.o. wpisana do rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd
Rejonowy Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy,
KRS: 000237253,
NIP: 586-21-49-837,
NIP UE: PL5862149837,
REGON: 220071567,
kapitał zakładowy: 50 000 złotych (wpłacony w całości).
 
NASZ BANK
Alior Bank S.A. o/Gdynia
SWIFT: ALBPPLPW
 
KONTA BANKOWE
(PLN) PL47 2490 0005 0000 4530 2127 8611
(USD) PL10 2490 0005 0000 4600 1046 4897
(EUR) PL10 2490 0005 0000 4600 2399 9986
NET-CARGO jest spedytorem z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu międzynarodowej spedycji morskiej, lądowej i lotniczej. Dzięki współpracy z czołowymi przewoźnikami, możemy Państwu zaoferować konkurencyjny cenowo, bezpieczny i terminowy transport kontenerowy i drobnicowy. Gwarantujemy pełną pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, a także organizację odprawy celnej. Posiadamy własną agencję celną prowadzącą odprawy w procedurze uproszczonej. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Izbie Spedycji i Logistyki, posiadamy status AEO oraz wszelkie wymagane ubezpieczenia. Podsumowując – pełen komplet! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jesteśmy członkiem globalnej sieci spedytorów WCA.  wca